Альянс починає працювати на Вінниччині

«Вінниччина – регіон, котрий показує високі стандарти розвитку всій Україні. Тільки в будівництві за рік обсяги показали зростання на 200%. А саме місто вп’яте визнано найкомфортнішим в Україні. Це прекрасна область для втілення найсміливіших проектів», — заявив Віктор Лещинський, президент Національного експертно-будівельного альянсу України.

Провідна професійно-громадська спілка та незалежна експертиза «ПРОЕКСП» — є лідерами серед експертних організацій в Україні. Саме тому проводити освітні семінари та навчання у різних областях – вже традиція для фахівців альянсу.

Наприкінці січня 2020-го, науково-практичну конференцію щодо нових вимог та стандартів у будівництві проведуть у Вінниці. «Це буде корисно для проектувальників, архітекторів, виробників будматеріалів, а також будівельників», — переконаний Віктор Лещинський.

Президент альянсу зустрівся з заступником голови Вінницької ОДА Василем Броварником. Посадовець заявив, що влада Вінниччини працює над поліпшенням інвестиційного клімату, розвитку підприємництва та бізнесу у регіоні. Тому проведення науково-практичного семінару тут підтримують.

Особливо важливою була і зустріч керівника альянсу та незалежної експертизи «ПРОЕКСП» з ректором Вінницького національного технічного університету.

Підписано угоду про співпрацю.

«Це дасть змогу нашим професорам та науковцям брати участь у проектах альянсу, а студентам – практикуватись, набувати нові знання та досвід», — прокоментував подію Володимир Гробко, ректор університету. «Вінниччина дає натхнення для проектів та розробок, які можуть стати пілотними та показовими для інших регіонів», — переконаний Віктор Лещинський, президент альянсу.

Посилання на джерело