Альянс прокоментував ситуацію на ринку будівельної експертизи

Ви зараз переглядаєте Альянс прокоментував ситуацію на ринку будівельної експертизи

Нещодавно в інформаційному просторі з’явилися публікації, що начебто будівельні експерти б’ють тривогу, адже в Мінрегіоні назріває скандал. Оскільки у відомстві проводять негласну зачистку експертних організацій.

З огляду на подібні інформаційні коливання з цього приводу деяких зацікавлених експертних організацій, яких, до речі, вже і виключили з переліку Мінрегіону, Національний експертно-будівельний альянс України робить власну заяву:

«Наша позиція співпадає з позицією профільного міністерства в частині посилення відповідальності експертних організацій та збільшення вимог до останніх.

Альянс та його учасники виступають за посилення позицій експертних організацій. Наша думка одностайна: експертиза повинна фактично стати не завершальним етапом проектування, а повноцінною перевіркою проектних рішень перед початком будівництва.

Вважаємо, що перелік вимог до існуючих на ринку експертних організацій повинен розширюватися й далі. А намагання дискредитувати роботу державного органу шляхом інформаційного тиску – неприпустиме.

Здорове конкурентне середовище на ринку можливе за умови підсилення своїх позицій. А це і працевлаштування експертів на постійній основі, і висока якість надання експертних послуг, і постійне удосконалення та підвищення кваліфікації співробітників, серйозна технічна база та гнучкість цінової політики для замовника.

Тож потреба навести лад на ринку експертизи назріла вже давно. Добре, що це відбувається зараз».

Між іншим, думка громадськості не завжди співпадає з державними органами. І це нормально. Проте у даній ситуації — це абсолютно правильні кроки.

Президент НЕБАУ та групи компаній Win Experts Віктор ЛЕЩИНСЬКИЙ