Альянс провів чергове засідання Робочої групи з питань нормативно-методичного забезпечення експертної діяльності

Ви зараз переглядаєте Альянс провів чергове засідання Робочої групи з питань нормативно-методичного забезпечення експертної діяльності

10 грудня відбулось чергове онлайн засідання Робочої групи з питань нормативно-методичного забезпечення експертної діяльності

Цього разу винесли на розгляд питання якості проєктування та експертизи, демпінгу на ринку експертних послуг, саморегулюванню, подальшій цифровізації експертної галузі.

Цікаву статистику зі стану тендерних закупівель інтелектуальних послуг в будівельній галузі представив виконавчий директор ГО Cost Ukraine Святослав Абрамов.

Варто зазначити, що питанням недобросовісної конкуренції під час тендерних закупівель, яка останнім часом загострилась, Альянс займається вже кілька місяців поспіль.

Ми переймаємось якістю послуг проєктування та експертизи, адже це безпосередньо впливає на якість і безпеку готових об`єктів. Ми надавали свої пропозиції Міністерствам, яким чином можна врегулювати це питання, і очікуємо, що їх буде враховано під час розробки і вдосконалення нормативних актів.

Про саморегулювання в експертній галузі говорив голова Ініціативної групи з розвитку саморегулювання в Україні, президент Спілки кризис-менеджерів України Павло Міхайліді.
Питання подальшої цифровізації галузі озвучив виконавчий директор Альянсу Олександр Пєтушков.

Нагадаємо, що 9 грудня Альянс презентував новий практичний інструмент — експертний звіт в цифровому форматі. Запрошуємо усі експертні організації приєднуватися до цієї ініціативи.
В наступному році ми плануємо взяти курс на саморегулювання та активне впровадження BIM.

Ми закликаємо експертні організації, які ще не долучилися до Робочої групи, зробити це, щоб спільно вирішувати проблеми галузі, удосконалювати її. Не варто чекати, що хтось це зробить замість нас.

Разом заради розвитку!