Альянс провів черговий містобудівний форум

21 жовтня, у Києві в рамках XI Міжнародної спеціалізованої виставки “Євробудекспо” відбувся Всеукраїнський містобудівний форум. Його організував Національний експертно-будівельний альянс України у Міжнародному виставковому центрі.

До участі у Форумі ми запросили представників ОДА, РДА, об’єднаних територіальних громад, експертних організацій, а також архітекторів, будівельників, проектувальників, забудовників та усіх тих, хто має відношення до будівництва.

Альянс провів цей захід у рамках співпраці з Міжнародним виставковим центром.

Готуючи програму, ми намагалися різні напрямки в будівництві: законодавчі моменти, нові технології, аспекти енергоефективності, цифровізацію.

Останнім часом головним акцентом нашої діяльності є активне впровадження ВІМ-технологій у проектування, експертизу та будівництво і підвищення енергоефективності будівельної галузі.

Зокрема, для присутніх ми продемонстрували дві цікаві презентації з цієї тематики.

Також зупинилися і на важливості стратегічного планування території.

До заходу долучився і президент Міжнародної федерації нерухомості FIABCI-International Джорді Рібо. У своєму виступі він наголосив на перспективах розвитку громадських професійних об’єднань у нових умовах світу та можливостях, які надає платформа FIABCI International.

Партнерами Форуму виступили Міжнародний виставковий центр, FIABCI-Ukraine та ЄвроБудЕкспо 2021. А медійними партнерами стали журнал ProfBuild та ІА «Оперативна Україна інфо».

Після завершення Форуму всі охочі мали нагоду відвідати одну з найбільших будівельних виставок року – «Євробудекспо».