Альянс приєднався до Меморандуму про співробітництво у галузі розвитку саморегулювання професійної діяльності

Ви зараз переглядаєте Альянс приєднався до Меморандуму про співробітництво у галузі розвитку саморегулювання професійної діяльності

Під час Вищої Ради експертних організацій, що відбулась 23 лютого, ми документально закріпили співпрацю з кількома важливими партнерами, з якими вже певний час успішно працюємо.

Національний експертно-будівельний альянс України приєднався до Меморандуму про наміри щодо взаємного співробітництва у галузі сприяння розвитку саморегулювання підприємницької та професійної діяльності в Україні.

Цим важливим завданням займається ініціативна група з розвитку саморегулювання в Україні, координатор якої, Павло Міхайліді, є давнім та надійним партнером  Альянсу і постійним учасником усіх наших заходів.

Ми долучаємось до Меморандуму та готові підтримувати ініціативу з розвитку саморегулювання в Україні відповідно до цього документу.

Саморегулювання галузі – це тема, яку Альянс визначає для себе пріоритетною у 2021 році, тому таке партнерство лише підсилить обидві сторони Меморандуму у досягненні спільної мети!