Безпека – це дорого!

Ви зараз переглядаєте Безпека – це дорого!

Безпека – це дорого!

Чому нині так багато уваги в Україні приділяється саме будівництву укриттів, зокрема, протирадіаційних? В чому головні особливості оновлених державних будівельних норм (ДБН) про укриття та інші споруди цивільного захисту, котрі набули чинності з листопада 2023 року? Чи взагалі можливий відвертий «розпил» коштів під час будівництва того чи іншого відповідного об’єкта?

Про це у новому випуску передачі «Особистість з Сергієм Дойком» розповів відомий експерт з питань будівництва, президент Національного експертно-будівельного альянсу України Віктор Лещинський.

Будь-яке нове будівництво в Україні має відбуватись за принципами безбар’єрності, підвищених вимог до енергоефективності та посиленого захисту цивільних, адміністративних та промислових споруд.

Оскільки це – одна з умов ефективної модернізації країни, то нові стандарти будівництва вже закладаються у нову законодавчу рамку містобудівної політики та відновлення України, а також враховуються під час проектування й безпосередньої реалізації проектів.

Про це дивіться у програмі «Особистість з Сергієм Дойком».