Час шукати «символи Венеції»?

Ви зараз переглядаєте Час шукати «символи Венеції»?
  • Категорія запису:Новини

Невже час шукати «символи Венеції»?

A.S. Гондола – традиційний гребний човен, котрий є одним із символів міста Венеція. Історично була головним засобом пересування каналами міста…

… Київська прокуратура розслідує регулярні прориви труб біля ТРЦ «Ocean Plaza» у столиці. Прокурори розпочали досудове розслідування за фактом можливої розтрати бюджетних коштів під час капітальних ремонтів магістральних трубопроводів. Водночас, за словами місцевих очільників, комунікації столиці потребують повноцінної комплексної модернізації, оскільки прокладались ще за радянських часів. Тож, їхня зношеність, мовляв, вкрай суттєва.

Президент Національного експертно-будівельного альянсу України ВІКТОР ЛЕЩИНСЬКИЙ:

– Так, у найгіршому стані нині перебувають підземні комунікації у частині опалення, водопостачання та водовідведення. Комплексний моніторинг даних мереж та обов’язкова програма їхньої реконструкції – єдиний правильний шлях вирішення проблеми. Це має стати загальнодержавним, об’єднуючим для усіх проектом. Для усіх, хто планує жити та розвивати свій бізнес в Україні.

Лише вдумайтеся, ледь не кожна друга українська сім’я живе у застарілому житлі, наші комунікації (водопостачання, каналізація) – усе це може цілком перетворитися на підземні річища, а окріп час від часу буде заливати наші вулиці. Українці заслуговують на те, щоб не лише різні PR-заходи проводилися й красиві гасла звучали щодо реконструкції житла, а люди повинні побачити реальні плани реконструкції країни. Бо ж усе, закладене ще за часів СРСР, вже вичерпало свій ресурс. Саме задля реконструкції країни й варто об’єднуватися.

Вирішення багатьох проблем потрібно починати із захисту прав працівників на будівництві, адже до еміграції будівельників призводить не лише різниця між європейськими та українськими зарплатами (не на користь останніх), але й умови праці в Україні загалом. Варто посилювати діяльність органів охорони праці, котрі повинні контролювати прозорість та дотримання вимог трудового законодавства на будівництві. Повинен так само відбуватися й регулярний перегляд та індексація зарплат у сфері будівництва.

Скажу більше – здорова пропаганда професії будівельника має стати одним із пріоритетів державних органів. Розпочинати потрібно зі шкільних програм та розробки інтерактивних ігор. Також має бути постійний конструктивний контакт із представниками будівельної професії. Це дозволить молоді зробити правильний та достойний вибір у майбутньому.