Експерти Альянсу щотижня у прямому ефірі обговорюватимуть найактуальніші питання будівельної галузі

Ви зараз переглядаєте Експерти Альянсу щотижня у прямому ефірі обговорюватимуть найактуальніші питання будівельної галузі

2 вересня на офіційній сторінці Фейсбук президента Національного експертно-будівельного альянсу України Віктора Лещинського стартував новий проєкт Альянсу та групи компаній Win Experts – «Запитай у експерта про…».

Цей проєкт – серія прямих включень (стрімів) у соціальних мережах та You Tube, під час яких експерти просто та доступно розповідають про різні аспекти будівельної тематики та відповідають на питання глядачів. Проблематика буде формуватися, виходячи з запитів підписників сторінки Віктор Лещинський, президент Національного пекспертно-будівельного альянсу України.

Перший стрім був присвячений судовій будівельно-технічній експертизі. Кому і навіщо вона потрібна? Керівник напрямку будівельного аудиту групи компаній Win Experts Роман Сиромятніков докладно зупинився на даній послузі, пояснивши, що вона з себе представляє та як може убезпечити замовника від необґрунтованих претензій контролюючих органів.

«Судова будівельно-технічна експертиза дозволяє об’єктивно встановити якість та об’єми фактично виконаних робіт та їхню вартість. Також виявити, чи все зроблено відповідно до проєктно-кошторисної документації на об’єкті, чи якісно та в повній мірі підрядник виконав взяті на себе зобов’язання. Зрештою дати повний аналіз проведеної роботи на будівельному об’єкті», — підкреслив Роман Сиромятніков.

Також фахівець додав, що такі експертизи потрібні як підрядникам, так і замовникам, оскільки вони розставляють крапки над «і» та дають впевненість усім сторонам будівельного процесу. «Наша компанія детально пропрацьовує об’єкт та надає відповіді на всі поставлені питання», — зауважив експерт.

Керівник напрямку експертизи проєктів групи компаній Win Experts Василь Можар наголосив, що їхні фахівці працюють на всій території України, а послуги компанії замовляють як державні органи, так і місцеві громади. А також, звісно, приватні та фізичні особи, зокрема і адвокати. «Працюємо з усіма клієнтами на високому рівні, застосовуючи електронні технології обміну файлами документації. Таким чином ми доступні та оперативні. А терміни будь-якої експертизи залежить від її складності та розміру будівельного об’єкту», — підкреслив Василь Можар.

Також фахівці групи компаній Win Experts відповіли на запитання відеоглядачів та надали їм консультації та поради. Зокрема роз’яснили, що судова будівельно-технічна експертиза є доцільною і для співвласників застарілих житлових будинків. Оскільки таке житло потребує обстежень та рекомендацій щодо його подальшої долі. Наприклад, підготовки відповідних документів, щоб отримати кошти на енергосонацію, поліпшення системи енергоопалення тощо.

Про подальші стріми на будівельну тематику можна дізнаватись із анонсів у Фейсбук на офіційній сторінці Віктора Лещинського.