Хто візьме на себе відповідальність за розвиток будівельної галузі? Круглий стіл Національного експертно-будівельного альянсу України

21 листопада у Київському національному академічному театрі оперети відбулися круглий стіл «Хто візьме на себе відповідальність за розвиток будівельної галузі?» та презентація Національного експертно-будівельного альянсу України  як незалежної платформи, яка об’єднує експертів галузі для вирішення спільних питань, обміну досвідом та консолідації інтелектуально-експертного потенціалу.

У змістовній дискусії про майбутнє будівельної галузі, ініційованої Віктором Лещинським, президентом альянсу, взяли участь експерти, представники галузевих асоціацій, будівельного бізнесу, серед яких Павло Міхайліді, голова Громадської ради при Міністерстві розвитку громад і територій, Іван Салій, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів, Олександр Кабан, модератор секторальної платформи “Безпека в громаді” Асоціації об’єднаних територіальних громад та інші.

Учасники озвучували актуальні проблеми, питання, які мають стати каталізаторами позитивних змін в будівельній галузі України, і протягом всього заходу намагалися окреслити шляхи вирішення цих проблем.

Було наголошено на вирішальній ролі громадських об’єднань та галузевих асоціацій у відстоюванні інтересів галузі. Саме в цій частині заходу було презентовано Національний експертно-будівельний альянс України.

Президент Альянсу Віктор Лещинський наголосив, що особливостями Альянсу є відсутність вертикального управління в організації і об’єднання учасників навколо спільної ідеї.

Виконавчий директор Олександр Пєтушков представив місію організації та цілі, які вона перед собою ставить, зокрема про впровадження інноваційності, інформаційних технологій, формування нових стандартів роботи галузі.

Також важлива складова діяльності Альянсу — підвищення престижу будівельної галузі та зміщення акцентів на інтелектуальну складову професії будівельника.

Захід відбувся в межах інформаційно-медійного фестивалю «ТЕРИТОРІЯ RESET” у партнерстві з Агенство соціальних та бізнес проектів Business to Public.

За результатами круглого столу організатори підготують резолюцію, яка буде погоджена з усіма учасниками і слугуватиме основою для розробки спільного плану дій для покращення ситуації у галузі.

Мистецьким фоном для заходу стали полотна, люб’язно надані благодійним фондом  Віктора Лещинського.

Картини демонструють поєднання будівельної тематики і дитячих мрій, вони мають нагадувати нам про одне: все, що ми робимо, ми маємо робити заради нашого майбутнього, ця ідея повинна супроводжувати наш кожний крок, кожну дію — адже ми створюємо світ, в якому житимуть наші діти.

Це також нагадує про необхідність формування довгострокової стратегії розвитку, яку Національний експертно-будівельний альянс разом із іншими стейкхолдерами галузі втілюватиме в життя!