Мінрегіон проведе вебінар для потенційних учасників «Конкурсу проектів Дунайської регіональної програми 2021-2027»

Ви зараз переглядаєте Мінрегіон проведе вебінар для потенційних учасників «Конкурсу проектів Дунайської регіональної програми 2021-2027»

5 жовтня 2022 року Мінрегіон проведе національний онлайн-семінар «Конкурс проектів Дунайської регіональної програми 2021-2027».

Долучитися до заходу запрошують представників місцевих та центральних органів влади, міжнародних організацій, неприбуткових організацій, які планують взяти участь у зазначеному конкурсі.

Про «Конкурс проектів Дунайської регіональної програми 2021-2027»:

28 вересня 2022 року в рамках нової Дунайської регіональної програми 2021-2027 років (далі – Програма) оголосили 1-й конкурс транснаціональних проектів. До участі в ньому запрошуються потенційні заявники з 14-ти країн Дунайського регіону, в тому числі й України.

У новому програмному періоді країни-учасниці Програми вирішили відкрити доступ до участі у конкурсах проектів потенційним партнерам з усіх регіонів України. Долучитися до конкурсу проектів у межах Програми можуть місцеві та центральні органи влади, міжнародні організації, неприбуткові організації тощо.

Мінрегіон є Національним контактним пунктом Дунайської транснаціональної програми в Україні. Його завдання — залучити якомога більше потенційних заявників від України до участі у цьому конкурсі. Саме з цією метою і проводиться онлайн-захід.

До участі в онлайн-семінарі також запрошуються представники Держаудитслужби -органу, відповідального за забезпечення функції контролю в рамках Програми.

Зареєструватись до участі в онлайн-семінарі можна за посиланням: https://forms.gle/gRQk2m4ZwVBNKmN27 у термін до 03.10.2022.