Національний експертно-будівельний альянс України долучився до архітектурного марафону у Чернівцях

Ви зараз переглядаєте Національний експертно-будівельний альянс України долучився до архітектурного марафону у Чернівцях

14 листопада у Чернівцях зібралися представники органів місцевого самоврядування, Архітектурної Палати НСАУ, Асоціації об’єднаних територіальних громад, а також архітектори, дизайнери, проектувальники, експерти

Метою зустрічі було обговорення цілого ряду питань, пов’язаних з реконструкцією і будівництвом об’єктів громадського призначення через процедуру конкурсу.

Співорганізатором заходу виступив Національний експертно-будівельний альянс України.

Практика вибору найкращого рішення з реконструкції або будівництва об’єктів громадського призначення через процедуру конкурсу не має значного поширення в Україні, водночас загальна світова практика свідчить про те, що конкурс – демократична процедура, кращу за яку у світі не придумано.

Учасники зустрічі обмінялися думками стосовно цієї теми та окреслили ряд кроків, завдяки яким можливо удосконалити процедуру та зробити її більш поширеною у громадах.
У вітальному слові виконавчий директор Національного експертно-будівельного альянсу України Олександр Пєтушков підкреслив роль альянсу у формуванні законодавчих ініціатив та у створенні комунікаційної платформи для обміну досвідом та ідеями між різними зацікавленими сторонами в експертно-будівельній галузі.

Своїми думками з приводу заданої тематики поділилися голова ради Чернівецького регіонального відділення Архітектурної Палати НСАУ Олег Пікущенко, головний архітектор Чернівців Наталія Хілько, голова Великокочурівської об`єднаної територіальної громади Василь Тодеренчук.

Зі змістовними доповідями виступили експерти Національного експертно-будівельного альянсу України. Володими Ніколін розповів присутнім про нові зміни у містобудівному законодавстві. Тетяна Ніколаєва, доцент кафедри економіки будівництва КНУБА – про новації в управлінні нерухомим майном за допомогою BIM.

Організатори заходу:
Агентство соціальних та бізнес проектів Business to Public,Національний експертно-будівельний альянс України, Асоціація об’єднаних територіальних громад, Архітектурна палата НСАУ.