Нагородили переможницю відеоконкурсу «Визначні місця України»

27 серпня у музеї садибі Андрія Малишка, що в Обухові Київської області, урочисто нагородили 8-річну Мирославу Артюшенко, переможницю всеукраїнського конкурсу «Визначні місця України», організованого президентом Національного експертно-будівельного альянсу Віктором Лещинським. Мета відеоконкурсу — популяризувати туристичні принади українських міст і сіл.

За умовами конкурсу учасники повинні були відзняти відео з розповіддю про своє улюблене місце та розмістити його на офіційній сторінці у Фейсбук Віктора Лещинського. Конкурс проходив у два етапи. У першому етапі взяли участь кілька десятків відеоробіт. З них до фіналу потрапило три найкращі за рішенням глядацької аудиторії – кількістю «лайків».

Згодом фіналісти змагалися за головний приз – iphone11. Його виборола 8-річна обухівчанка Мирослава Артюшенко. Дівчинка у трихвилинному відео розповіла про місце, яке вона любить в Обухові найбільше – музей-садибу поета Андрія Малишка.

Крім того, усі фіналісти отримали по фірмовому годиннику від Фонду Віктора Лещинського. А ті, кому не пощастило потрапити у фінал – заохочувальні призи – сучасні блютуз-колонки.

До фіналу вийшли:

  1. Мирослава Артюшенко з розповіддю про садибу-музей поета Андрія Малишка в Обухові на Київщині (1 місце);
  2. Діана Дмитренко з Черкас з відео про буддійський храм у Черкасах (2 місце);
  3. Марина Кісенко з розповіддю про художню фабрику імені Клари Цеткін в Решетилівці на Полтавщині (3 місце).

Також в номінації «Глядацька симпатія» за найбільшу кількість позитивних коментарів вручили power-банк Роману Новохатько.

За словами Віктора Лещинського, такі конкурси надзвичайно важливі, оскільки популяризують найцікавіші і маловідомі куточки України:

«Цей конкурс показав, яку ми маємо чудову та талановиту молодь. Тож буду і надалі робити все можливе, щоб допомагати їй реалізувати свою творчість. Такі конкурси проводитимемо регулярно та заохочуватимемо до них якомога більшу кількість українців. Наша держава прекрасна, і ми будемо про це постійно нагадувати».

Також Віктор Лещинський у відповідь на гостинність обухівчан подарував музею Малишка картину та пообіцяв пожертвувати 25 тисяч гривень на його ремонт.