НЕБАУ ініціює розробку методології, аби якісно відновити інфраструктуру країни

Ви зараз переглядаєте НЕБАУ ініціює розробку методології, аби якісно відновити інфраструктуру країни

Національний експертно-будівельний альянс України долучився до розробки проекту «Методологія з визначення шкоди і збитків, втрат інфраструктури транспорту, телекомунікації мережі та зв’язку». І вже розпочав активну роботу за цим напрямком.

Для цього ми об’єднали свої зусилля з українськими та європейськими профільними фахівцями, вітчизняними компаніями, інститутами, партнерськими організаціями в потужну проектну групу.

Крім того, залучили до цього проекту провідних фахівців та експертів у галузі будівництва, економіки, телекомунікацій, транспорту й інших галузей. Вони зможуть не тільки обґрунтувати та запропонувати елементи та інструментарій Методології, але й врахувати специфічні особливості кожної окремої галузі.

Також Альянс підписав низку меморандумів про співпрацю з польською організацією MAZOWIECKIEGO KLASTRA ICT, Державним підприємством «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна», Українською асоціацією проектних організацій та ін.

Далі проведемо розширене обговорення та оцінку даної Методології, зокрема і онлайн-обговорення та міжнародні конференції.

Впевнені, що цей проект допоможе нашій державі якісно відновити інфраструктуру, яка постраждала внаслідок війни.

Президент Національного експертно-будівельного альянсу України Віктор ЛЕЩИНСЬКИЙ