Початок співпраці між Альянсом та БК “Галсинтез Буд”

Ви зараз переглядаєте Початок співпраці між Альянсом та БК “Галсинтез Буд”

Національний експертно-будівельний альянс України продовжує збирати навколо себе однодумців — компанії, які формують та відстоюють принципово нові сучасні стандарти в будівництві і прагнуть удосконалювати будівельну галузь України

4 грудня виконавчий директор Національного експертно-будівельного альянсу України  Олександр Пєтушков провів робочу зустріч з керівництвом групи компаній GSB, до якої входить девелоперська компанія «Галсинтез Буд» (ЖК «Гостомель Residence»), будівельна компанія  «Галсинтез Буд», компанії з благоустрою та проектування.

Окрім проектування, благоустрою та виконання підрядних робіт, компанія «Галсинтез Буд» успішно розвиває напрямки продажу будматеріалів, генерального підряду, управлінням проектами.

Сфери діяльності компанії — житлове та цивільне будівництво, сільськогосподарські об’єкти, об’єкти промисловості тощо.

Особливе місце серед проектів компанії займає житловий комплекс ЖК «Гостомель Residence», в основу проектування якого лягла відома скандинавська концепція «хюгге» — вміння цінувати маленькі радощі і насолоджуватись життям.

Комплекс вирізняється продуманістю інфраструктури, енергоефективністю та високою якістю будівельних та планувальних рішень.

Під час зустрічі обговорили напрямки майбутньої співпраці між Альянсом та БК “Галсинтез Буд”, яка розпочнеться вже на початку наступного року. Зокрема, обговорювалися напрямки інтегральної сертифікації якості житлових комплексів та активне застосування енергозберігаючих рішень для проектування та будівництва об’єктів житлової та соціальної інфраструктури.

gsb.com.ua
my.gr.kiev.ua
gr.kiev.ua
fem.kiev.ua