Провели вебінар з актуальних питань проєктування, експертизи та будівництва

Ви зараз переглядаєте Провели вебінар з актуальних питань проєктування, експертизи та будівництва

З величезним задоволенням ми знову повернулися до втілення улюбленого нашого проєкту – серії освітніх семінарів з актуальних питань проєктування, експертизи та будівництва!

До початку карантинних часів ми збирали представників будівельної спільноти, органів місцевого самоврядування, експертів, виробників будматеріалів, проєктувальників та архітекторів на офлайн-семінарах у всіх куточках України. Але ситуація з коронавірусом внесла свої корективи, і ми перемістилися в онлайн-простір.

Ми продовжуємо залучати цікавих спікерів, піднімати актуальні питання галузі, знайомити усіх зацікавлених з інноваціями у сфері будівництва та архітектури, відповідати на питання, як в період кризи продовжувати зростати та перемагати.

Сьогодні, 18 лютого, провели черговий вебінар з актуальних питань проєктування, експертизи та будівництва, на який зареєструвалися кілька десятків учасників з усіх куточків України.

Особливу увагу приділили BIM-інструментам. Адже це дозволяє економити до 80% часу та коштів під час реалізації будівельних проєктів на всіх етапах – від проєктування до будівництва та експлуатації!

Говорили сьогодні про таке:

— Нові зміни у містобудівному законодавстві (Володимир Ніколін,  начальник сектору з проведення експертизи ТОВ «ПРОЕКСП»);
— Будівельна судова експертиза та будівельний аудит (Василь Можар, директор будівельної експертизи «СПЕКТР»);
— Зменшення помилок під час замірів і розрахунків об`ємів робіт і матеріалів — Bentley ContextCapture (Андрій Червонюк, експерт CAD / BIM SOFTPROM Distribution Gmbh),

— Dassault 3DExperience — всі дані про будівельний проєкт в одному місці: зменшення помилок і ризиків, збільшення продуктивності (Дмитро Кремезь, експерт CAD / BIM SOFTPROM Distribution Gmbh);

— Сучасні методи обмірів та обробки вихідних даних, 3D модель будівлі при проєктуванні (Олександр Панасенко, головний інженер  ТМ “ScanyWELL”);
— Нові виклики до будівельної галузі: Закон України від 02.09.2020 № 850-ІХ (Сергій Рубальський, директор ТОВ Глобал Сертифік, ліцензійний партнер DEKRA).

Ми вели запис вебінару, тому усі, в кого не вийшло до нього долучитися, зможуть передивитись відео за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1fR9GHENWbj3upUxeD9bvBA9mVXQl1K34?usp=sharing

Тут же, за посиланням, можна отримати презентації спікерів.

Чекаємо вас на наступних наших заходах! І сподіваємося, що скоро зможемо вийти з онлайн-простору і знову повернутися до звичного режиму проведення наших заходів!

Разом заради розвитку! Долучайтеся!