Своєчасна розробка проектно-кошторисної документації – це важливо!

Ви зараз переглядаєте Своєчасна розробка проектно-кошторисної документації – це важливо!

Своєчасна і якісна розробка проектно-кошторисної документації — це один з найважливіших факторів, який дозволяє вчасно розпочати будівництво і ремонт доріг та забезпечити успіх просуванню програми «Велике будівництво»

В ході селекторної наради президент Зеленський анонсував нову кредитну програму для ремонту доріг. Для ремонтів і будівництва доріг місцевого значення обласні державні адміністрації отримають можливість залучати додаткове фінансування під місцеві гарантії.

Механізм залучення цих коштів було напрацьовано в спільному проєкті Офісу президента, уряду і «Укравтодору», а відповідні законопроєкти для залучення додаткового фінансування на оновлення місцевих доріг вже зареєстровані у Верховній Раді.

У свою чергу учасники наради доповіли, що в середньому області використали на оновлення місцевих доріг 30 % доведених асигнувань з початку року. Однак в окремих регіонах цей показник не перевищує 5-10% через неготовність проектно-кошторисної документації на об’єкти ремонту, заплановані у 2020 році.

Учасники Національного експертно-будівельного альянсу України готові сприяти, аби вся необхідна документація була розроблена вчасно!

Посилання на джерело