У Дубаї побудували адміністративну будівлю за допомогою 3D принтера

Ви зараз переглядаєте У Дубаї побудували адміністративну будівлю за допомогою 3D принтера

Робототехнічна будівельна компанія Apis Cor використала свою технологію для побудови найбільшої у світі 3D-друкованої будівлі — двоповерхового офісу в Дубаї.

Споруда висотою 9,5 метрів  і площею  640 квадратних метрі  побудована для муніципалітету Дубая. Компанія стверджує, що це найбільша будівля з 3D-друком, яка коли-небудь будувалася.

Компанія Apis Cor розробила матеріал на основі гіпсу для проходження принтера, який постачався місцевим виробникам.

Друк проводився під відкритим небом, щоб довести, що технологія може працювати в суворих умовах без контролю вологості та температури.

Машина 3D-друку Apis Cor була переміщена по майданчику за допомогою крана для перестановки, щоб він міг будувати різні частини будівлі.

Будівля розміщена на звичайному фундаменті, а 3D-друкована опалубка для стовпчиків була армована бетоном та арматурою.

Для підлоги були використані попередньо відлиті плити, а звичайні вікна та дахи підрядник додав після друку стін.

«Проект дав нам унікальні знання та неоціненний досвід, який допоможе нам вдосконалити нашу технологію та розробити нову версію нашого 3D-принтера», — сказав Нікіта Шеньюнтай, генеральний директор і засновник Apis Co.»Цей проект є величезним кроком вперед  у галузі 3D-друку».

У 2020 році Apis Cor планує використовувати свою машину 3D-друку для будівництва доступного житла в американських штатах Флорида, Луїзіана та Каліфорнія.