В Одесі відбулась конференція, присвячена трудовим мігрантам і впливу пандемії на трудову міграцію

19 серпня в Одесі відбулась конференція, присвячена трудовим мігрантам і впливу пандемії на трудову міграцію. Організувала захід Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України

До участі у конференції долучились представники Національного експертно-будівельного альянсу України.

Президент Альянсу Віктор Лещинський виступив у фаховій дискусії «Трудова міграція українців у 2020 році та її вплив на ринок праці і зайнятість в Україні».

Зокрема, Віктор Лещинський підкреслив гостроту кадрового «голоду» у будівельній галузі України. «Причому в подальшому брак професіоналів буде ще відчутнішим, адже в будівельних вищих навчальних закладах України спостерігається недобір студентів на цілий ряд будівельних спеціальностей», — зазначив він.

Також в обговоренні йшлося про стан будівельної галузі, спричинений пандемією та карантинними заходами, а зокрема — про зміни в експерному середовищі.

Окремо говорили про хід державної програми «Велике будівництво».

Також президент Альянсу взяв участь у прямих ефірах місцевого телебачення — каналів «Думская» та «7 канал». Одеських журналістів цікавив ряд питань як загальнонаціонального, так і місцевого значення. Зокрема, Віктор Лещинський надав фахові коментарі щодо питань застарілого житлового фонду та реновації, що є особливо актуальним для Одеси.

Запис інтерв’ю Віктора Лещинського для телеканалу «Думская» можна подивитися за цим посиланням:

https://dumskaya.net/news/den-na-dumskoy-viktor-leshchinskiy-19-08-122959/