В «Укрзалізниці» хочуть будувати хаби для виробників цементу і інших будматеріалів

Ви зараз переглядаєте В «Укрзалізниці» хочуть будувати хаби для виробників цементу і інших будматеріалів

«Укрзалізниця» виступає за створення логістичних хабів для будівельних вантажів — про це заявив директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниці» Андрій Рязанцев за результатами зустрічі з головою Асоціації «Укрцемент» Павлом Качуром.

«Укрзалізниця» виступає за створення логістичних хабів для будівельних вантажів. Такі центри доцільно створити в Києві, Одесі, Львові та Харкові, де кількість будівельних вантажів найбільшу — про це заявив директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниці» Андрій Рязанцев за результатами зустрічі з головою Асоціації «Укрцемент» Павлом Качуром, повідомила прес-служба УЗ.

«Шляхами нарощування і прискорення перевезень має стати формування маршрутів між станціями виробників і чотирма найбільшими станціями, де розташовані споживачі. Це дозволить виробникам по-новому поглянути на свої логістичні моделі. Тут можуть бути застосовані і новітні графікових маршрути, які вже отримали визнання при перевезенні зернових вантажів », — прокоментував ситуацію Андрій Рязанцев.

В «Укрзалізниці» вважають, що близько чверті перевезень будівельних вантажів мають шанс перейти на маршрутні і графікових відправки. При таких умовах обсяг перевезень зросте на 10-12%, а швидкість обороту вагонів прискориться.

Під час зустрічі також обговорювалося питання зближення класів і уніфікації порожнього пробігу при перевезеннях цементу. Всі підняті на зустрічі питання будуть донесені до учасників ринку Асоціацією і будуть повторно обговорюватися з «УЗ» в січні 2020 року.

Щорічно залізничним транспортом перевозиться 6,5-7 млн ​​тонн цементу, що залишає близько 2% загального обсягу вантажів.

За матеріалами Build Portal