Відбувся вебінар для представників експертних організацій

Ви зараз переглядаєте Відбувся вебінар для представників експертних організацій

Національний експертно-будівельний альянс України провів вебінар «Особливості роботи експертних організацій в умовах карантину

Вихід на новий рівень розвитку». Під час он-лайн навчання розглядалися інструменти, які дають змогу експертним і не лише експертним організаціям ефективно працювати в умовах дистанційного режиму.

Зокрема розглядалась система моніторингу та управління життєвим циклом експертних висновків Scandard, яка є індивідуальним елементом захисту й ефективним маркетинговим інструментом. Також презентовано комплексну ефективну систему організації роботи менеджерів та експертів.

CRM-система – це вже повністю готовий та адаптований до роботи експертних організацій програмний продукт, що дозволить ефективно організувати, контролювати та планувати роботу у віддаленому режимі.

У вступному слові виконавчий директор Альянсу Олександр Пєтушков розповів останні новини про діяльність організації. Зокрема, він повідомив, що за останні два місяці до Альянсу приєдналося близько 20 нових учасників і запросив експертні організації і надалі активно ставати учасниками Національного експертно-будівельного Альянсу України.

«Адже разом ми ефективно зможемо подолати всі труднощі та виклики, які ставить перед нами час», — зауважив він.

Окрім того, зараз Альянс фіналізує свою ініціативу щодо впровадження механізму електронних підписів та печаток в експертних висновках – це буде дуже зручним і корисним інструментом в умовах сьогодення.

Варто додати, що у травні заплановано провести он-лайн зустріч керівників експертних організацій, під час якої робоча група обговорить проблеми галузі та можливі шляхи їх вирішення. Раніше такі зустрічі проводилися виключно в офлайн режимі.

Національний експертно-будівельний альянс України продовжить свою он-лайн діяльність та вже скоро запропонує усім охочим нові теми для вебінарів та он-лайн зустрічей.

Адже карантин – це не привід зупинятися на місці, це можливість знаходити нові інструменти для свого розвитку, навчатися, спілкуватися з цікавими людьми та шукати нових партнерів.

Разом заради розвитку!