Вітаємо з Днем Незалежності України!

Ви зараз переглядаєте Вітаємо з Днем Незалежності України!

Шановні колеги, друзі, учасники Альянсу!

Наближається визначна дата в історії нашої країни – 30-річчя Незалежності. Споконвічне прагнення українців до самоідентичності та величезна ціна, яку ми платимо за свою свободу, робить для нас це свято особливим. Щиро вітаємо кожного з вас з Днем Незалежності України!

Вже третій рік поспіль Національний експертно-будівельний альянс України працює для розвитку будівництва: впроваджує цікаві проекти, підвищує стандарти якості у будівельній експертизі, організовує масштабні заходи, на яких обговорюються найактуальніші питання галузі. Тільки у цьому році ми провели Вищу Раду експертних організацій та Всеукраїнський містобудівний Форум, а також кілька практичних онлайн-семінарів.

Ми впроваджуємо цифрові ініціативи, допомагаємо експертам опановувати нові цифрові інструменти у сфері будівельної експертизи.

При Альянсі продовжує працювати Робоча група з питань нормативно-методичного забезпечення експертної діяльності. Ми співпрацюємо з центральними органами виконавчої влади, народними депутатами, громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування та їх асоціаціями та запрошуємо до співпраці усіх, хто бажає розвивати будівельну сферу в Україні.

Щоденна праця кожного з нас – це внесок у розвиток країни та збереження її незалежності. Давайте об’єднуватися заради розвитку, разом навчатися, обмінюватися досвідом!

Будуємо Україну разом!