Визначено, як відтепер виглядатиме містобудівна документація

Ви зараз переглядаєте Визначено, як відтепер виглядатиме містобудівна документація

Уряд затвердив загальний формат для містобудівної документації у електронному форматі.

Тобто комплексні плани просторового розвитку територій територіальних громад, генеральні плани населених пунктів, детальні плани території відтепер будуть виглядати уніфіковано.

Відповідний проєкт постанови, розроблений Мінрегіоном, схвалено на засіданні Кабміну.

«Це рішення дозволить впровадити уніфікований підхід до форматів електронних документів містобудівної документації. Йдеться, зокрема, про текстові, графічні та інші матеріали, що прискорить розроблення документації, її прозорість та доступність. Також це сприятиме пришвидшенню наповнення Державного земельного кадастру та містобудівного кадастру й взаємодії між кадастровими системами», – зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Постанова забезпечить реалізацію Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель», який набуває чинності 24 липня 2021 року.

Після прийняття цього рішення територіальні громади матимуть дороговказ  щодо форматів,  в яких необхідно розробляти комплексні плани – новий вид містобудівної документації на рівні територій територіальних громад, для їх публічного доступу  і користування.

За інформацією Мінрегіону