Альянс долучився до навчання регіональних координаторів Cost Ukraine

Ви зараз переглядаєте Альянс долучився до навчання регіональних координаторів Cost Ukraine

10 грудня відбувся всеукраїнський вебінар для регіональних координаторів громадської організації CoST Ukraine.

Його організувала команда CoST Ukraine у партнерстві з Національним експертно – будівельним альянсом України та групою компаній Win Еxperts.

Тренінг провів керівник напрямку будівельного аудиту групи компаній Win Experts Василь Можар. Він ознайомив учасників вебінару з базовими принципами технічного огляду об’єктів.

Також відповів на питання, повязанні з теплозаощадженням та вентиляцією приміщень. Особливу увагу приділив безбар’єрності та списку необхідних вимог, передбачених законом. Більшість із виконавці робіт найчастіше ігнорують їх.

Навчання проводили, аби надати відповідні знання регіональним координаторам організації перед початком їх моніторингових візитів. У наступному році фахівці відвідають нещодавно побудовані, реконструйовані та відремонтовані об’єкти соціальної інфраструктури і перевірять, наскільки якісно провели роботи.

Навчання є частиною проекту «Прозорість та підзвітність розвитку соціальної інфраструктури в Україні», який реалізується командою CoST Ukraine за підтримки Open Government Partnership.