Альянс провів галузевий бізнес-форум у МВЦ

Ви зараз переглядаєте Альянс провів галузевий бізнес-форум у МВЦ

18 лютого, у Києві в Міжнародному виставковому центрі відбувся бізнес-форум “Що очікувати у 2022 році: зелені технології, цифровізація та основні тренди наступного десятиріччя у проектуванні, експертизі та будівництві”.

Національний експертно-будівельного альянсу України провів цей захід у рамках співпраці з Міжнародним виставковим центром.

До участі запросили представників ОДА, РДА, територіальних громад, експертних організацій, а також архітекторів, будівельників, проектувальників, забудовників та усіх тих, хто має відношення до будівництва.

Сьогодення ставить перед будівельною спільнотою багато викликів та завдань. Це і через пандемію, яка вже понад два роки вирує в світі. Тож на форумі обговорили важливі питання щодо нових технологій у проектуванні, експертизі та будівництві.

Не оминули і проблеми кардинальних змін щодо впровадження більш жорстких санітарних норм у закладах освіти, охорони здоров’я та в інших закладах соціальної сфери.

На бізнес-форумі Альянс запустив інноваційний проект спеціально розроблених курсів для територіальних громад.

Його створили в співпраці із науковцями, експертами та практиками. Курс навчання складається з трьох блоків: управління активами, інвестиції в громаду, просторове планування.

У підсумку кожен із учасників отримає кейс з ефективними інструментами для успішної реалізації у своїх територіальних громадах, сертифікат державного зразка і можливість підписати договір про довгострокову практичну співпрацю та консультування.

Альянс завжди готовий та відкритий до тісної співпраці із територіальними громадами. А ці курси стануть дієвим механізмом у напрямку їхнього потужного розвитку.

Усі, хто завітав на Форум, змогли представити свої компанії, поспілкуватися у фаховому колі про найважливіші питання галузі. А також мали нагоду відвідати одну з найбільших міжнародних будівельних та інтер’єрних виставок року – KyivBuild Ukraine.