Законодавство і стандарти України у сфері будівництва: що потрібно змінювати

Ви зараз переглядаєте Законодавство і стандарти України у сфері будівництва: що потрібно змінювати

Нещодавно в Києві в Міжнародному виставковому центрі Альянс провів черговий бізнес-форум “Що очікувати у 2022 році: зелені технології, цифровізація та основні тренди наступного десятиріччя у проектуванні, експертизі та будівництві”.

До заходу в якості спікера долучився голова профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України Vasyl Andreyev Василь Андреєв.

Він проінформував присутніх про нове законодавство і стандарти України в сфері будівництва:

«Насамперед наших працівників турбує формальне визначення умов праці та їхніх професійних кваліфікацій, що накладає певні обмеження і на формальну працю, і на соціальне страхування. І це збільшує проблеми для забудовників. Поруч із тими проблемами, що вже є. І на нагляд в будівельному виробництві, маю на увазі ліквідація ДАБІ і започаткування ДІАМ. Також проведення перевірки у зв’язку із зміною базового Закону про держнагляд 877. Тому Профспілка разом із ПРОЕКСП та НЕБАУ працюють у цьому напрямку, аби формалізувати всі правила, які є на будівельному ринку, скоротити можливість зловживань та корупційних лагун. У цьому наша співпраця за останні роки була досить таки продуктивною».

Альянс висловлює вдячність профспілці працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів за послідовну та плідну співпрацю!