Альянс сприяє підготовці фахівців у будівництві

Ви зараз переглядаєте Альянс сприяє підготовці фахівців у будівництві

Національний експертно-будівельний альянс України сприяє підготовці фахівців у будівництві, які здатні вчасно реагувати на навколишні зміни та застосовувати новітні технології у своїй роботі.

Саме у таких спеціалістах ми бачимо майбутнє галузі. Для цього активно співпрацюємо з вищими навчальними закладами, серед яких і Київський національний університет  будівництва та архітектури (КНУБА).

Про новітні програми та підходи у навчанні докладно розповіла професор КНУБА Марина Климчук на Всеукраїнському містобудівному форумі, який нещодавно відбувся у Міжнародному виставковому центрі.

Вона зупинилася на практиці впровадження штучного інтелекту та когнітивних технологій у виші. Для цього КНУБА реалізує спільний польсько-український проект «KATAMARAN». У нього входить навчальний курс «Когнітивні технології». Він поєднує традиційну науку з інформаційними технологіями. Це відповідає сучасним потребам ринку праці.

«Усі дисципліни у межах освітньої програми викладаються англійською мовою. Це є перевагою для студентів, аби бути конкурентоспроможними. Відповідно до умов проекту студенти навчаються в обох університетах за програмою подвійного диплому», — зазначає Марина Климчук.

Курс відповідає потребам ринку праці. Ці фахівці зможуть використовувати новітні технології у своїй професійній діяльності. Особливо це стосується сфери сучасних бізнес-послуг, яка протягом останніх років динамічно розвивається в Польщі та Україні. За оцінками експертів, до 2025 року в цьому секторі працюватиме близько 700 тис фахівців.

До речі, НЕБАУ спільно з КНУБА та групою компаній Win Expertsта і  компанією Allbau Software розробили для студентів цього вишу унікальний практичний курс з BIM-технологій (Building InformationModel). Цей проект дає можливість отримати висококласних спеціалістів з цього напрямку. Вони у майбутньому зможуть проектувати об’єкти не тільки в Україні, а й за кордоном.

Разом заради розвитку!