ВІМ-технології: як застосовувати їх у будівництві

Ви зараз переглядаєте ВІМ-технології: як застосовувати їх у будівництві

Альянс уже довгий час працює з тематикою Building Information Modeling (BIM), долучаючи до своїх заходів та проектів нових експертів, що спеціалізуються на цих технологіях.

Так, до спікерів Всеукраїнського містобудівного форуму, що відбувся нещодавно у Міжнародному виставковому центрі, приєднався директор компанії Allbau Software Юрій Смирнов.

Його презентація стосувалась аспектів роботи у ВІМ проектувальників і демонструвала найновіші можливості та інструменти, що дозволяють створювати насправді прозорі, якісні та надійні проекти:

«Цей унікальний інструмент має величезні можливості. Адже створює додаткову вартість, коли люди, процеси та інструменти цілеспрямовано взаємодіють протягом усього життєвого циклу будівельного об’єкта. Це вкрай важливо, коли проектування, експертиза, будівництво та технагляд великих інфраструктурних об’єктів проводиться комплексно, з використанням єдиної цифрової моделі».

До речі, Альянс не тільки включає тематику ВІМ-технологій у свої заходи, а ще й реалізовує за цим напрямком окремі проекти.

Саме такою спільною ініціативою Будальянсу, групи компаній Win Experts, Київського національного університету будівництва та архітектури (КНУБА) та компанії AllbauSoftware є розроблений унікальний практичний курс навчання для студентів (КНУБА) BIM-технологіям.

Для цього група компаній  Win Experts надала готові проекти, які необхідно перевести у BIM. А компанія Allbau Software — відповідне програмне забезпечення та консультації.

Координує ж ці процеси Національний експертно-будівельний альянс України.

Цей проект дає можливість  отримати висококласних спеціалістів з ВІМ. Вони у майбутньому зможуть проектувати об’єкти не тільки в Україні, а й за кордоном.

Оскільки на міжнародному ринку спостерігається дефіцит фахівців у даній сфері.

Продовжуємо спільно працювати заради розвитку!