Альянс увійшов до складу FIABCI Ukraine як новий прінціпал мембер

Ви зараз переглядаєте Альянс увійшов до складу FIABCI Ukraine як новий прінціпал мембер

23 лютого рішенням Ради директорів FIABCI International було затверджено на міжнародному рівні членство Альянсу у міжнародній федерації фахівців з нерухомості та у Світовій Раді експертів FIABCI International

Цю приємну новину оголосив під час Загальних зборів Альянсу Дмитро Ковганіч, президент FIABCI-Ukraine.

Для українського підрозділу організації це 4-та організація, що увійшла до складу федерації та до складу Ради Директорів FIABCI-Ukraine.

Членство у такій потужній міжнародній організації відкриває великі можливості для учасників Альянсу, зокрема, вивчати передовий світовий досвід, кращі практики та брати участь у знакових подіях у архітектурі та будівництві.

«Це велика відповідальність для кожного члена Альянсу на міжнародному рівні заявити про відповідність міжнародному Кодексу Етики FIABCI. Це надзвичайно важливо для Національного Альянсу — бути у резонансі з цінностями FIABCI, такими як благородство, професіоналізм, етика та іншими» — зауважили у FIABCI-Ukraine.

Дякуємо за довіру та сподіваємося на плідну співпрацю!

https://www.facebook.com/fiabci.ukrainian.chapter

FIABCI international — https://issuu.com/katerynapylypchuk/docs/brochure_202020_20ukrainian_20version_20ok_20?ff

Вітання Президента FIABCI World FLORENTINO S. DULALIA, JR. — https://drive.google.com/file/d/1zJRHDbgWNw8ha_N5ozvz10eNBT_xgmtT/view?usp=sharing