Будівельний конгрес України переноситься!

Ви зараз переглядаєте Будівельний конгрес України переноситься!

УВАГА! БУДІВЕЛЬНИЙ КОНГРЕС УКРАЇНИ ПЕРЕНОСИТЬСЯ!

В зв’язку з оголошеним в Україні карантином  через загрозу епідемії коронавірусної інфекції, який у тому числі обмежує проведення масових заходів, БУДІВЕЛЬНИЙ КОНГРЕС УКРАЇНИ переноситься. Орієнтовно його буде проведено у квітні 2020 року після завершення карантинних заходів.

Усім, хто зареєструвався для участі, буде повідомлено про нову дату проведення конгресу за електронною адресою, залишеною під час реєстрації.

За додатковою інформацією можна звертатися за тел. 044 227 44 00 або електронною поштою info.nebau@gmail.com.

Бажаємо усім міцного здоров`я!

У квітні 2020 року (про точну дату буде повідомлено додатково) у Києві відбудеться черговий Будівельний конгрес України. Тема цьогорічного форуму – «Будівельний комплекс – перезапуск: енергоефективність та державно-приватне партнерство».

Конгрес спільно організовують Національний експертно-будівельний альянс України, Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів та Київський національний університет будівництва і архітектури за підтримки проекту GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності» та Уряду Німеччини. Під час заходу обговорюватимуться найактуальніші тренди та проблеми галузі виробництва будматеріалів, експертного будівельного середовища, а також заходів енергоефективності, які повинні супроводжувати усі етапи сучасного будівництва.

Основою для розвитку енергоефективного будівництва в Україні має стати державно-приватне партнерство, що також буде окремою темою для обговорення під час заходу.   Участь у Конгресі візьмуть представники підприємств різних напрямків будівельної галузі, органів місцевого самоврядування, центральних органів виконавчої влади, проектів міжнародної підтримки, народні депутати України. Захід відбудеться  за адресою вул. Госпітальна, 12 (PRESIDENT Hotel).

Реєстрація  за посиланням  Проект програми заходу.

Працюємо разом заради розвитку!