Експерти Альянсу розповіли про інновації в будівництві учасникам YOUNG BUSINESS CLUB

Ви зараз переглядаєте Експерти Альянсу розповіли про інновації в будівництві учасникам YOUNG BUSINESS CLUB

Вчора у YOUNG BUSINESS CLUB відбулась чергова Зустріч Клубу Будівництва, організована спільно з Національним експертно-будівельним альянсом України. Тема зустрічі – «Інновації в будівництві: матеріали та технології, BIM,експертиза та аудит»

Гостями-спікерами Клубу стали учасники та експерти Альянсу. Богдан Рублюк, комерційний директор ТОВ «Фомальгаут Полімін» розповів про трансформацію ринку будматеріалів та глобалізацію бізнесу, поділився досвідом виводу на міжнародний ринок своєї компанії.

Виступ Геннадія Прощенка, генерального директора ТМ «ScanyWELL» стосувався сучасних методів обмірів та обробки вихідних даних, 3D моделі будівель при проєктуванні, Building Information Model.

Василь Можар, директор ПНВП «СПЕКТР»  та керівник напрямку експертизи проєктів групи компаній Win Experts розповів  про можливості будівельної судової експертизи та будівельного аудиту, поділився практичними кейси для бізнесу.

Ми впевнені, що досвід та професіоналізм експертів Національного експертно-будівельного альянсу України, які представляють різні сфери будівельної галузі, стануть корисним надбанням для учасників YOUNG BUSINESS CLUB у розвитку їх бізнесу.

А ми нагадуємо, що Національний експертно-будівельний альянс України завжди готовий ділитися корисною інформацією щодо кращих практик та інновацій у сфері будівництва!

Разом заради розвитку!