Президент НЕБАУ вручив премію за розробку логотипу для музею архітектури та будівництва

2 квітня в Києві в приміщенні Національного музею архітектури та будівництва відбулося нагородження переможниці конкурсу із розробки логотипу для цього закладу. Нею стала киянка Ксенія Лисюк. Дівчина отримала відзнаку від Фонду Віктора Лещинського та грошову премію у розмірі 10 тис. грн.

Цей конкурс проводили у Фейсбуці за ініціативи Фонду В.Лещинського та за підтримки Національного експертно-будівельного альянсу України і групи компаній Win Experts. Він розпочався 18 січня і тривав до 28 лютого, охопивши майже півмільйона людей.

«Надзвичайно приємно, що стільки творчих людей відгукнулося на цю важливу соціальну ініціативу. Професійне журі оцінювало аж 162 логотипи. До його складу увійшло керівництво п’яти профільних ВУЗів України (ВНТУ, КНУБА, ПДАБА, ХНУБА, «Полтавська політехніка), фахівці Національного експертно-будівельного Альянсу України та групи компаній Win Experts. Вибір зробити було складно, адже чимало робіт заслуговували окремої уваги. Однак ми впоралися», — говорить президент НЕБАУ Віктор Лещинський.

За його словами, далі обраний логотип перевірявся на плагіат у Держпідприємстві «Українському інституті інтелектуальної власності» (Укрпатент). Це тривало майже два тижні.

«І ось нарешті після всіх витриманих процедур ми таки отримали найкращий логотип для нашого музею. Своїм вибором задоволені. А переможницю Ксенію Лисюк щойно привітали та вручили відзнаку із грошовою премією у розмірі 10 тисяч грн. Радію, що соціальні ініціативи мого Фонду приносять користь та роблять когось щасливішим. Ми й надалі будемо підтримувати талановитих людей і особливо молодь, проводячи різноманітні конкурси із цінними призами», — підкреслив Віктор Лещинський.

А також додав, що зробить усе можливе, аби Національний музей архітектури та будівництва якнайшвидше відкрив свої двері для всіх охочих.

Переможниця конкурсу Ксенія Лисюк каже, що на конкурс подала кілька своїх робіт. А ця перемога для неї була важливою. Оскільки є черговою оцінкою її професійної діяльності. Дівчина працює дизайнером у сфері поліграфії.

«Дякую усій команді Лещинського та професійному журі за визнання. Це моя подвійна перемога. Адже логотип увійде в історію. Він стане маленьким внеском у створення самого музею архітектури та будівництва», — говорить вона.

Юрій Іванов

Відеоролик із нагородження: