Корисні поради від експертів щодо комплексу питань з проєктування, експертизи та технічного нагляду у будівництві

Ви зараз переглядаєте Корисні поради від експертів щодо комплексу питань з проєктування, експертизи та технічного нагляду у будівництві

Запрошуємо взяти участь в online-зустрічі!

Корисні поради від експертів щодо комплексу питань з проєктування, експертизи та технічного нагляду у будівництві

Дата проведення: 06 серпня 2020 року

Час проведення: 14:00-15:40

Модератор: Олександр Пєтушков, директор з міжнародного співробітництва Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів, виконавчий директор Національного експертно-будівельного альянсу України

ПРОГРАМА

14:00-14:10 Будівельна експертиза, як один з гарантів безпеки житла та споруд

Віктор Лещинський, президент Національного експертно-будівельного альянсу України, президент групи компаній Win Experts, професор ІІНО КНУБА

14:10-14:25 Велике будівництво – перетворимо на НАДВЕЛИКЕ, як відкладений попит Іван Салій, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів
14:25-14:40 Експертиза майбутнього 3.0: ключовий фактор успішної реалізації проєктів будівництва

Василь Можар, керівник напрямку експертизи проєктів будівництва Win Experts

14:40-14:55 Будівельна судова експертиза та технічний нагляд: теорія та успішні кейси. Кому без будівельної експертизи не обійтися? Роман Сиромятніков, керівник напрямку будівельної судової експертизи Win Experts, виконавчий директор будівельної експертизи «СПЕКТР»
14:55-15:10 Сучасне проєктування: види, тренди та міфи. Як спроєктувати ідеальний об’єкт?

Олександр Шутовський, керівник напрямку проєктування Win Experts, директор ТОВ «Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства»

15:10-15:25 Сучасні методи обмірів та обробки вихідних даних, 3D модель будівлі при проєктуванні

Геннадій Прощенко, генеральний директор  ТМ «ScanyWELL»

15:25-15:40 Питання-відповіді

Для участі в зустрічі потрібно перейти за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/8521997011

Участь безкоштовна.

Online-зустріч проходитиме на платформі ZOOM.

Для довідки:

Група компаній Win Experts була створена 2016 року як мозковий центр в галузі експертизи проєктів будівництва та об’єктів нерухомості. До складу Win Experts входять кращі фахівці будівельної галузі України, починаючи від інженерів-будівельників і закінчуючи архітекторами. Висока кваліфікація фахівців Win Experts допомагає нашим клієнтам перемагати і успішно вводити в експлуатацію будинки, а не лише отримувати експертний висновок  без зауважень і дозвіл на будівництво.

Уникати ризиків перевитрат та неналежної якості будівництва, отримуючи коректний кошторис будівельних робіт та об’єктивний нагляд. Інвестувати розумно, після проведення комплексного аудиту об’єкту нерухомості. Разом з Win Experts ви досягнете успіху в питаннях проєктування, експертизи проєктної документації, аудиту об’єктів нерухомості, будівельного консалтингу.

Компанія ScanyWELL Українська компанія, яка спеціалізується на створенні цифрових копій будівель і об’єктів інфраструктури. Основою продуктів є дані лазерного сканування, що забезпечує надточне відображення всіх елементів об’єктів. В результаті клієнт отримує актуальну 3D-модель і креслення, що дозволяє відразу приступити до розробки проекту будівництва, реконструкції або просто завжди мати під рукою цифрову копію об’єкта на будь-який випадок.

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів Об’єднання провідних національних виробників будівельних матеріалів України. Сприяє розвитку реформ у будівництві та покращення бізнес-клімату в галузі для українських виробників. Спілка є платформою для комунікацій, обміну досвідом та центром комплектації надійних послуг та якісної продукції.