Мінрегіон окреслив три пріоритетні напрями у сфері цифрової трансформації та цифровізації регіонів

Ви зараз переглядаєте Мінрегіон окреслив три пріоритетні напрями у сфері цифрової трансформації та цифровізації регіонів

Стратегія цифрової трансформації, розроблена Мінрегіоном, включає три основні напрямки – це розвиток електронної інфраструктури та цифровізація процесів міністерства, запуск загальнонаціональних проєктів цифрової трансформації та створення Програми цифрового розвитку регіонів.

Цифрова трансформація регіонів є однією із пріоритетних цілей, визначених у Державній стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки.

З метою її реалізації Мінрегіон, із залученням зацікавлених сторін, розробляє проєкт Програми цифрового розвитку регіонів.

Програма спрямована на побудову цифрової основи для створення комфортного, якісного та безпечного життєвого простору в регіонах України.

Також Мінрегіон розробляє загальнодержавні проєкти цифрового розвитку у сфері будівництва, регіонального розвитку та житлово-комунального господарства, що мають на меті створення цифрового простору для переведення послуг в онлайн формат.

Національний експертно-будівельний альянс рухається в ногу з часом. Однією з наших пріоритетних цілей є цифровізація експертно будівельної галузі. Перші кроки в цьому напрямку вже зроблені. Рухаємось далі!

Посилання на джерело