Пресбрифінг за участі президента Альянсу Віктора Лещинського на тему виборів та будівництва

Ви зараз переглядаєте Пресбрифінг за участі президента Альянсу Віктора Лещинського на тему виборів та будівництва

В УНІАН відбувся пресбрифінг за участі експерта у сфері будівництва, президента Національного експертно-будівельного альянсу України Віктора Лещинського на тему «Чи допоможуть місцеві вибори виштовхнути будівельну галузь з глибокого котловану?»

Віктор Лещинський проаналізував ситуацію, що склалася у будівництві та зазначив, яким чином на будівельну сферу впливають вибори, зокрема , до органів місцевого самоврядування.

Крім того, президент Національного експертно-будівельного альянсу України Віктор Лещинський під час брифінгу надав відповіді на актуальні запитання , що надійшли від представників громадськості , журналістів та експертів.

«На жаль, уже довгий час сфера будівництва не цікава політикам. В основному від них усі чують популістичні гасла, наприклад, «велике будівництво», «наймасштабніше будівництво» тощо. Насправді, що стосується державного сектору, то в цьому році дуже багато коштів зняли із державних програм, направивши їх на ремонтні роботи дорожньої галузі. В більшості випадків нового будівництва в нашій країні не проводять взагалі», — зазначив президент НЕБАУ Віктор Лещинський.

Крім того, Віктор Лещинський звернув увагу на проблеми стану житлового фонду України: «Реновацію застарілого житлового фонду можуть робити лише політики, які вже обрані, і вони розуміють, що це революційні форми адміністрування.

В першу чергу треба реалізувати пілотні проєкти реновації у різних регіонах країни, щоб «відкатати» на них увесь механізм», — підкреслив президент НЕБАУ .

Підсумовуючи, президент НЕБАУ Віктор Лещинський акцентував: «Потрібно негайно вирішувати хоча б на обласних рівнях проблему із містобудівною документацією та просторовим плануванням.

Депутати повинні ініціювати роботу в цьому напрямку на всіх рівнях, до своєї роботи запрошувати професійних експертів. Також вони мають залучитися підтримкою уряду та президента України».

Пресслужба НЕБАУ