Міжнародний виставковий центр – новий партнер Альянсу!

Ви зараз переглядаєте Міжнародний виставковий центр – новий партнер Альянсу!

17 вересня, під час чергового засідання Вищої Ради експертних організацій будівельної галузі, урочисто підписали Меморандум про співпрацю з Міжнародним виставковим центром.

Принагідно представники Міжнародного виставкового центру запросили усіх присутніх взяти участь у XI Спеціалізованій виставці «ЄвроБудЕкспо-2021», яка відбудеться 19-21 жовтня 2021 року.

Першим спільним проектом Альянсу та МВЦ стане проведення у межах «ЄвроБудЕкспо-2021» великого Містобудівного Форуму. Ми вже почали готувати цю подію, на яку запросимо представників об’єднаних територіальних громад, будівельного бізнесу, органів виконавчої влади, депутатів та усіх зацікавлених.

Про подробиці заходу повідомимо вже зовсім скоро!

Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо-2021» — це єдиний інформаційний простір для спеціалістів з усіх секторів будівельної промисловості та суміжних з нею галузей: архітекторів, містобудівників, інвесторів, будівельних компаній, комунальних служб, представників центральних органів влади, обласних та районних держадміністрацій, місцевих органів самоврядування, державних і приватних підприємств, міжнародних організацій та фондів.

Участь у такій виставці – чудова можливість для українських компаній позиціонувати себе, проаналізувати конкурентоспроможність своєї продукції, знайти нових партнерів, ознайомитися з досягненнями сучасних технологій будівництва. Долучайтеся!

Детально про виставку дивіться за посиланням:

Разом заради розвитку!