Нагородили переможців конкурсу наукових робіт!

Національний експертно-будівельний альянс України у співпраці з відділом стратегічного управління Київського національного університету будівництва та архітектури до 90-річчя цього навчального закладу організували конкурс студентських наукових статей за тематикою “Ефективні технології у будівництві”

У такий спосіб вирішили залучити студентів до наукової роботи, пропагувати новітні будівельні технології, обмінюватися передовим досвідом будівельної науки та виробництва, підвищувати якість підготовки фахівців-будівельників.

Підтримкою талановитої молоді, зокрема майбутніх фахівців у будівництві, давно і наполегливо займається Фонд Віктора Лещинського, який і забезпечив призи для переможців конкурсу.

Студенти подали на конкурс багато чудових робіт. Конкурсній комісії непросто було обрати переможців. Проте найкращі роботи все ж таки визначені. Імена їх авторів оголосили сьогодні під час Вченої Ради, і ми відразу нагородили переможців.

Перше місце поділили між собою Анна Григорова та Іван Максимюк. Друге місце посів Владислав Добровольський, а третє — Марія Василюк. Переможці отримали фірмові годинники та грошові призи.

Лауреатами конкурсу стали Сергій Довгополов, Надія Васильєва та Дмитро Іванцов, яким також вручили годинники.

Крім того, як і було обіцяно на початку конкурсу, серед усіх його учасників розіграли iPhone 11, також наданий Фондом Віктора Лещинського. Переможницею розіграшу стала Марія Василюк, яка і отримала новенький смартфон!

Щиро вітаємо переможців та лауреатів нашого конкурсу! Бажаємо їм продовжувати свою наукову діяльність, розвиватися та здійснювати свої мрії! Будівельній галузі потрібні талановиті науковці!