Новий інструмент для учасників програми «Енергодім» – залучення фахівців з супроводу проєктів термомодернізації

Ви зараз переглядаєте Новий інструмент для учасників програми «Енергодім» – залучення фахівців з супроводу проєктів термомодернізації

До уваги ОСББ! Нагадуємо, що у компаніях, які є учасниками Національного експертно-будівельного альянсу України, працюють спеціалісти, що мають великий досвід у супроводі проєктів з термомодернізації і готові допомогти реалізувати проєкт будь-якої складності.

Тим більше, що Мінрегіон спільно з Фондом енергоефективності розробили новий ефективний інструмент для учасників програми «Енергодім» — залучення фахівців з супроводу проєктів.

За словами Василя Лозинського, першого заступника Міністра розвитку громад та територій України, доволі часто ОСББ, маючи бажання утеплити свій будинок та зробити його комфортнішим для проживання, не можуть втілити задумане через відсутність фахівця, який би супроводжував проєкт термомодернізації.

Відтепер це можна зробити за підтримки фахівців з супроводу проєктів. 70% вартості їх послуг компенсує Фонд енергоефективності.

Такі спеціалісти допоможуть ОСББ у пошуку підрядників для виконання робіт з термомодернізації, а також зможуть попередньо розрахувати вартість робіт, надати допомогу в оформленні документів та під час укладання договорів, проаналізують варіанти щодо кредитування та фінансових можливостей об’єднання.

Посилання на джерело