Підписали Меморандум з громадською організацією «Разом проти корупції»

Ви зараз переглядаєте Підписали Меморандум з громадською організацією «Разом проти корупції»

Коло наших партнерів постійно розширюється!   23 лютого під час Вищої Ради експертних організацій підписали Меморандум про співпрацю з громадською організацією «Разом проти корупції», яку представляв керівник проектів цієї організації Михайло Серебряков.

Громадська організація “Разом проти корупції” – це координаційна платформа із запобігання корупції, що об’єднує зусилля кращих галузевих експертів та фахівців органів влади для досягнення сталого результату у запобіганні корупції.

Організація сприяє запровадженню системних антикорупційних змін шляхом об’єднання зусиль кращих галузевих експертів та фахівців органів влади задля здоров’я, розвитку, безпеки та добробуту громадян України.

Наша співпраця є вкрай важливою, особливо зараз, коли обговорюються критерії роботи для експертних організацій на ринку, існують недоброчесні «гравці» та закладаються основи саморегулювання на ринку.

Надзвичайно радіємо початку нашого партнерства! Впевнені, що разом реалізуємо немало чудових проектів!

За посиланням можна ознайомитися з презентацією Михайла Серебрякова, яка стосується корупційних ризиків та шляхів їх подолання в експертизі проєктів будівництва. https://drive.google.com/file/d/1aWV3VBeHxb6LqWVoQ2N73KDI555rVEZ4/view?usp=sharing