Співпраця Альянсу та Global Certifik

Ви зараз переглядаєте Співпраця Альянсу та Global Certifik

Ми вдячні нашим партнерам за співпрацю та участь у наших заходах!

Надійним партнером Альянсу є Глобал Сертифік, з якими ми вже реалізували проєкт зі стандартизації якості експертних послуг, а саме — впровадження системи менеджменту якості для експертних організацій. Йдеться про міжнародний стандарт ISO 9001:2015 і його адаптацію для експертних організацій.

Під час роботи над цим проєктом розпочата співпраця з ЄБРР, зокрема, один з учасників Альянсу — ТОВ «ПРОЕКСП», у грудні 2020 року підписав угоду з Лондонським офісом ЄБРР в рамках програми підтримки українського бізнесу. За цим договором компанія отримає компенсацію в розмірі 50% від вартості впровадження системи менеджменту якості на підприємстві.

Такою можливістю можуть скористатися й інші експертні організації, адже наявність системи менеджменту якості стане невдовзі обов’язковою умовою роботи на ринку у зв’язку з набуттям чинності положень Закону України «Про надання будівельної продукції на ринку» №850-ІХ.

Сергій Рубальський, директор ТОВ «Глобал Сертифік» виступив під час Загальних зборів Альянсу та Вищої Ради експертних організацій з докладною інформацією про це. Ознайомитися з презентацією можна за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1geAfLRKb7jFH6hxkfDtifu-uMwGpan5o/view?usp=sharing