Розвиток громади починається зі створення містобудівної документації

Ви зараз переглядаєте Розвиток громади починається зі створення містобудівної документації

Під час Вищої Ради експертних організацій говорили про стратегічне планування території, а саме про такий відповідальний процес як створення містобудівної документації.

Останнім часом відбувся ряд законодавчих змін у цій сфері. Зокрема, прийнято Постанову, яка передбачає встановлення єдиних критеріїв якості проектних рішень для суб’єктів, що розробляють проекти містобудівної документації.

Відповідно до цього документу запроваджується новий її вид – комплексний план просторового розвитку території тергромади, який підлягає обов’язковій експертизі.

Багато питань щодо різних аспектів цього процесу виникає і в представників об’єднаних територіальних громад як у замовників послуг, і у проектних та експертних організацій як виконавців.

Як перший інтегратор розробки документації повного циклу для громад створений консорціум «Всеукраїнська агенція розвитку громад та територій».

Він покликаний допомагати громадам у процесі створення містобудівної документації та реалізації їх майбутніх інвестиційних проектів. Про роботу консорціуму розповіла генеральний директор Ольга Букрєєва.

Консорціум «Всеукраїнська агенція розвитку громад та територій»  надає послуги та виконує роботи у проектах будівництва та розвитку інфраструктури територіальних громад, створює документацію (містобудівну, землевпорядну, проектну, експертну, документацію щодо охорони культурної спадщини та навколишнього середовища та правову документацію повного циклу), надає послуги технічного нагляду за будівництвом.

Разом заради розвитку!