Про основні тренди у девелопменті та будівництві 2021 говорили під час Вищої Ради експертних організацій

Ви зараз переглядаєте Про основні тренди у девелопменті та будівництві 2021 говорили під час Вищої Ради експертних організацій

Національний експертно-будівельний альянс України на чолі з Віктором Лещинським є ключовим членом FIABCI ІNTERNATІONAL — міжнародної федерації фахівців з нерухомості.

Участь НЕБАУ в FIABCI-Ukraine дає доступ та можливості для всіх членів Альянсу до кращої міжнародної практики у сфері нерухомості. Такий доступ забезпечується більш ніж 1 мільйону асоційованих членів у 65 країнах світу.

Президент FIABCI-Ukraine Дмитро Ковганіч є постійним учасником заходів Альянсу та надзвичайно цікавим спікером, який вчергове виступив під час засідання Вищої Ради експертних організацій будівельної галузі, яке пройшло 17 вересня.

Головною темою його виступу стали тренди у девелопменті та будівництві 2021 та виставка MIPIM September Edition, яка відбулась на початку вересня у Каннах (Франція).

Дмитро Ковганіч презентував на виставці MIPIM український проєкт Mallow Island, який став хайлайтом найбільш трендової дискусії про трансформацію світового девелопменту у прагненні досягти нульового вуглецевого сліду.

Саме це є наразі найбільшим трендом — створювати проекти, міста та забудови із врахуванням збереження навколишнього середовища та використання джерел альтернативної енергії. Також цей тренд передбачає застосування методів досі не використаних людством в повній мірі — це побудова житла та інфраструктури на воді.

Спікер наголосив, що при розгляді проектів на конкурсі FIABCI World Prix D’excellence  Award, який є аналогом Оскару в сфері нерухомості, зі 100% конкурсних балів 25% має питому вагу критерій стійкості проекту. Усі інші критерії, а їх там ще близько 10, формують інші 75% питомої ваги важливості проекту для світу.

Дмитро закликав фахівців долучатися до українського підрозділу міжнародної федерації нерухомості, ставати експертами, що отримують міжнародне визнання, та їхати разом з FIABCI-Ukraine на МІРІМ наступного року (15-18 березня 2022).