Розвиваємо напрямок міжнародної співпраці

Ви зараз переглядаєте Розвиваємо напрямок міжнародної співпраці

Виконавчий директор Національного експертно-будівельного альянсу України Олександр Пєтушков провів кілька зустрічей з представниками німецьких компаній.

Зустрічі відбулися в межах українсько-німецьких днів співпраці «Можливості підвищення ефективності в будівельній галузі України».

Перша компанія — Фоллерт Анлаґенбау ГмбХ / Vollert Anlagenbau GmbH. Це відомий комплексний постачальник для заводів залізобетонних конструкцій, що включає і будівельні системи та сучасне обладнання. Компанія пропонує швидкі та економічні рішення для будівництва соціального житла, рішення для сучасного житлового будівництва.

Друга зустріч відбулась з IT-компанією Фізоплан ГмбХ / Visoplan GmbH, яка є провідним розробником BIM-технологій в Німеччині.  Компанія пропонує програмні рішення для співпраці у рамках будівельних проектів, які реалізуються за допомогою BIM (Building Information Modeling) та комплексне управління будівельними проектами.

Нагадуємо, що українсько-німецькі дні співпраці «Можливості підвищення ефективності в будівельній галузі України» тривають з 27 по 29 квітня 2021 року за підтримки Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини (BMWi) і проводяться консалинговою компанією ДРЕБЕРІС у партнерстві з Національним експертно-будівельним альянсом України.

27 квітня відбувся онлайн-презентаційний захід (симпозіум), основна увага якого була зосереджена на питаннях оптимізації бізнес-процесів, автоматизації та покращенні якості в будівельній галузі.

28 квітня і 29 квітня українські компанії у рамках індивідуальних зустрічей мають можливість провести B2B переговори з представниками німецьких компаній.

Разом заради розвитку!