Альянс став спiворганiзатором українсько-німецьких днів співпраці в будівельній галузі

Ви зараз переглядаєте Альянс став спiворганiзатором українсько-німецьких днів співпраці в будівельній галузі

З 27 по 29 квітня 2021 року за підтримки Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини (BMWi) консалинговою компанією ДРЕБЕРІС проводяться українсько-німецькі дні співпраці «Можливості підвищення ефективності в будівельній галузі України».

Сьогодні відбувся онлайн-презентаційний захід (симпозіум), основна увага якого була зосереджена на питаннях оптимізації бізнес-процесів, автоматизації та покращенні якості в будівельній галузі.

Під час заходу з вітальним словом та змістовною презентацією про тенденції та тренди будівельного ринку виступив виконавчий директор Національного експертно-будівельного альянсу України Oлександр Пєтушков .

Зокрема у вітальному слові він підкреслив важливість поглиблення співпраці між українськими та німецькими компаніями саме в період пандемії, адже, незважаючи ні на що, життя повинно тривати, а економіка — розвиватися. Також він порадив українським компаніям скористатися такою можливістю, яку дають українсько-німецькі дні співпраці, та налагодити контакти з майбутніми партнерами.

Окрім того, під час онлайн-симпозіуму були висвітлені теми модернізації, діджиталізації й підвищення енергоефективності будівель та оптимізації процесів за допомогою використання сучасного обладнання.

Німецькі учасники, постачальники високопродуктивних рішень, представили свої компанії у коротких презентаціях.

Нагадуємо, що українські компанії матимуть можливість 28 квітня і 29 квітня 2021 р. у рамках індивідуальних (онлайн) зустрічей провести B2B переговори з представниками німецьких компаній.

Національний експертно-будівельний альянс України постійно знаходить можливості для нових партнерств, знайомств, щоб допомагати нашим учасникам рухатися в ногу з часом та розвивати свій бізнес!

Разом заради розвитку!