Столиця планує реалізувати за кошти ЄБРР кілька важливих для міста проектів

Ви зараз переглядаєте Столиця планує реалізувати за кошти ЄБРР кілька важливих для міста проектів

Столиця планує реалізувати за кошти ЄБРР кілька важливих для міста проєктів

Головні з них: закупівля трамваїв та створення транспортного хабу на Контрактовій площі, придбання вагонів метро, проведення капітального ремонту мосту Метро та модернізація системи централізованого теплопостачання столиці.

Про це розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час конференції з теми «Фінансування у місцевій валюті і валютний ризик-менеджмент на місцевому рівні», що відбулася у столичному офісі Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Крім того, він нагадав, що нині реалізується проєкт із ЄБРР на 100 млн євро із закупівлі автобусів, тролейбусів та вагонів метро.

На стадії підготовки та реалізації – проєкт із Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) із придбання трамваїв, автобусів і вагонів фунікулеру та капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення. Це також спільний проєкт із ЄІБ та ЄБРР із підвищення рівня безпеки дорожнього руху.

Таким чином у столиці на стадії підготовки та реалізації сім спільних проєктів із Міжнародними фінансовими організаціями на 440 млн євро, повідомляє пресслужба КМДА.

Серед ризиків Микола Поворозник назвав задовгі строки підготовки проєктів:

«Терміни підготовки та реалізації проєктів часто займають близько двох років. Якщо на рівні держави це нормальні терміни, то для міста це задовго», – сказав Микола Поворозник.

За матеріалами Build Portal