У Києві опублікували новий генплан. Обговорення – після карантину

Ви зараз переглядаєте У Києві опублікували новий генплан. Обговорення – після карантину

Комунальна організація «Київгенлан» завершила розробку проекту нового генерального плану та опублікувала основні положення документа.

Сам генплан складається з 17 томів і брошури з основними положеннями.

Громадські слухання та обговорення проєкту генплану мали початися 20 березня, однак через запроваджений у Києві карантин масові заходи скасували

«Відразу після завершення обмежувальних заходів в столиці ми, відповідно до законодавства, проведемо повноцінні громадські слухання із залученням широких верств жителів столиці», – цитує пресслужба Київської міської державної адміністрації главу «Київгенплану» Сергія Броневицького.

Кияни зможуть вивчити матеріали проєкту і надати свої зауваження та пропозиції на електронну адресу: kyivgenplan.prop@gmail.com, а також на поштову адресу: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32.

Згідно генплану у столиці може з’явитися канатна дорога, яка з’єднає Хрещатий парк і Труханів острів. Також міська електричка Києва у найближчі роки може перетворитися з транспорту, який майже завжди спізнюється, на одну з основних міських магістралей. Окрім того, передбачається будівництво двох нових гілок метрополітену.

Посилання на джерело