На час карантину Альянс працює дистанційно

Ви зараз переглядаєте На час карантину Альянс працює дистанційно

Шановні партнери!

Дозвольте висловити Вам повагу та проінформувати, що Національний експертно-будівельний альянс України не припиняє свою діяльність на період карантину.

Дослухаючись до рекомендацій Уряду України та дбаючи про здоров’я та безпеку наших співробітників та усіх українців, ми перейшли на дистанційний режим роботи. Ми маємо змогу так само ефективно працювати і в альтернативному режимі та бути максимально  корисними Вам та Вашому бізнесу.

Нажаль, пандемія коронавіруса не обминула і нашу країну, і це безумовно позначиться на житті та добробуті кожного українця та кожної української компанії. Проте в наших з Вами силах максимально згуртуватись заради швидкого подолання вірусу та його наслідків, а також для продовження реформ, розпочатих українським Урядом, зокрема мова йде про програму «Велике будівництво».

В Україні повинні продовжувати будуватись дороги та лікарні, школи та дитячі садочки, житлові будинки та стадіони. Це запорука того, що наші співгромадяни будуть здоровими та освіченими, наша країна буде розвиватися.

Ми готові усіляко сприяти Вам, допомагати отримувати якісні послуги експертизи проектів, судової будівельної експертизи, проектування, обстеження будівель тощо, рекомендуючи найкращих експертів та найкращі компанії у цій галузі.

Дослухаючись до рекомендацій Уряду, ми відмінили усі наші заходи, які планували провести найближчим часом, але при цьому ми не припиняємо підготовку до них, і інформуватимемо Вас про нові дати проведення цих заходів.

Усі робочі питання можна узгодити з 9.00 до 18.00 щоденно за наступними контактами:

Info.nebau@gmail.com, (044) 227 44 00.

У ці непрості часи бажаємо Вам міцного здоров’я та безпеки і стійкості для Вашого бізнесу!

Чекаємо на Вас!