У Києві провели другий міжнародний ВІМ-форум

Ви зараз переглядаєте У Києві провели другий міжнародний ВІМ-форум

Сьогодні, 30 листопада, в Києві у UNIT-City проходить другий міжнародний ВІМ-форум «BIM2UKRAINE. STEP2». До форуму долучився виконавчий директор Національного експертно-будівельного альянсу України Олександр Пєтушков.

“Це знакова подія у процесі впровадження Building Information Model в українському будівництві”, — підкреслив він.

За словами виконавчого директора НЕБАУ, Альянс довгий час працює з тематикою BIM: «Ми проводимо власні заходи та впроваджуємо проекти з цієї тематики. Постійно залучаємо до нашої діяльності нових BIM-експертів. Тому не могли пропустити сьогодні цю подію».

Програма цьогорічного ВІМ-форуму надзвичайно насичена. У ній запланували три сесії. У першій обговорили впровадження BIM на державному рівні. На заході присутні представники уряду та Верховної Ради України.

Далі виступила заступниця міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська. Вона розповіла про ті новації, які чекають на сферу будівництву після прийняття законопроекту «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності у сфері містобудівної діяльності»:

«Цей законопроект посилить відповідальність підписантів за прийняття в експлуатацію об’єкта будівництва».

На другій сесії розглянули питання впровадження цифрових технологій у цивільному будівництві. Завершили міжнародний форум обговоренням промислового будівництва та інфраструктури.

Виступали представники України, Казахстану, Китаю.

Цей форум – прекрасна можливість обмінятися досвідом та знайти ідеї для нових проектів.