У Всеукраїнському містобудівному форумі взяв участь президент Міжнародної федерації нерухомості

Ви зараз переглядаєте У Всеукраїнському містобудівному форумі взяв участь президент Міжнародної федерації нерухомості

Світовий президент Міжнародної федерації нерухомості FIABCI international Джорді Рібо взяв участь у якості почесного гостя та спікера Всеукраїнського містобудівного форуму, що відбувся 21 жовтня у Міжнародному виставковому центрі.

У своєму виступі Джорді Рібо докладно зупинився на питанні розвитку FIABCI international та можливостях, які надає організація її учасникам.

«Світ змінюється, і наша організація постійно стикається з новими викликами. Ми багато досягнули за 70 років діяльності, але багато чого у нас іще попереду», — зазначив Джорді Рібо.

Зокрема, на найближчі роки FIABCI international визначила для себе 5 основних цілей:

  • Впровадження платформи для бізнесу та нетворкінгу;
  • Використання політики інклюзивної освіти;
  • Просування досконалості та інновацій у сфері нерухомості;
  • Організація світових та багатоформатних заходів;
  • Розвиток глобальної консультаційної роботи з нерухомості для державного та приватного сектору.

«Адже не треба забувати про те, що в основі будь-якого бізнесу завжди знаходяться люди та їхні навички», — підсумував президент FIABCI international.

Виступивши в якості спікера Форуму, Джорді Рібо зустрівся з президентом НЕБАУ Віктором Лещинським. Гостю презентували великі інфраструктурні проекти, над якими працюють компанії Win Experts.

Домовилися про участь у міжнародних проектах, залучення іноземних інвесторів до національних проектів в Україні.

Також провели екскурсію Національним музеєм архітектури та будівництва, який активно розвивається, поповнюючись новими експонатами. Нагадаємо, що Національний експертно-будівельний альянс України та група компаній Win Experts є членами FIABCI-Ukraine з початку 2021 року.