Стратегічне планування території – основа її сталого розвитку

Ви зараз переглядаєте Стратегічне планування території – основа її сталого розвитку

Один із виступів на Всеукраїнському містобудівному форумі стосувався стратегічного планування території, а саме — створення містобудівної документації.

Містобудівна документація – інструмент, який перетворює бажання на конкретні

інвестиційні проекти і допомагає залучати інвесторів у громади. Реалізація цього завдання є справою державницької ваги. Для досягнення успіху у створенні містобудівної документації працює команда консорціуму «Всеукраїнська агенція розвитку громад та територій». Про це розповіла генеральний директор консорціуму Ольга Букрєєва.

Зокрема, йшлося про взаємодію між учасниками процесу створення містобудівної документації, про алгоритм, плани та проекти документів, отримання результатів, аналіз та інтеграцію просторових даних тощо.

Також Ольга Букрєєва докладно розповіла про документацію, необхідну для інвесторів.

Консорціум «Всеукраїнська агенція розвитку громад та територій» надає послуги та виконує роботи у проектах будівництва та розвитку інфраструктури територіальних громад, створює документацію (містобудівну, землевпорядну, проектну, експертну, документацію щодо охорони культурної спадщини та навколишнього середовища та правову документацію повного циклу), надає послуги технічного нагляду за будівництвом.

Разом заради розвитку!