Учасники Альянсу отримали сертифікати ISO 9001:2015

Сьогодні відбулася важлива для нас подія! Компанії «ПРОЕКСП», «СПЕКТР» та «ВЦДПП», які входять до складу групи компаній Win Experts та є учасниками Національного експертно-будівельного альянсу України, отримали сертифікати, які свідчать про успішне впровадження міжнародного стандарту системи менеджменту якості ISO 9001:2015.

Впровадження системи менеджменту якості – вимога часу та стратегія розвитку Win Experts, адже масштабні проєкти, зокрема інфраструктурні, до реалізації яких залучаються кошти міжнародних фінансових установ, вимагають зовсім інших практичних підходів у своїй реалізації.

Якість, сталість бізнес-процесів та висока фаховість експертів – вимоги замовників та держави до виконавців лише зростатимуть!

Цей проєкт Win Experts впровадила з надійним партнером — Група компаній Глобал Сертифік — Group of companies Global Certifik, яка разом з Національний експертно-будівельний альянс України адаптувала міжнародний стандарт ISO 9001:2015 спеціально для експертних організацій.

За словами генерального директора «Глобал Сертифік» Валентини Березан, це стало своєрідним викликом для компанії і дозволило їй розширити свої можливості та набути нового досвіду.

Нагадуємо, що під час роботи над цим проєктом розпочата співпраця з ЄБРР. ТОВ «ПРОЕКСП» у грудні 2020 року підписало угоду з Лондонським офісом ЄБРР в рамках програми підтримки українського бізнесу. За цим договором компанія отримає компенсацію в розмірі 50% від вартості впровадження системи менеджменту якості на підприємстві.

Такою можливістю можуть скористатися й інші експертні організації, адже наявність системи менеджменту якості стане невдовзі обов’язковою умовою роботи на ринку у зв’язку з набуттям чинності положень Закону України «Про надання будівельної продукції на ринку» №850-ІХ.

Закликаємо експертні організації долучатися до ініціативи Win Experts і активно впроваджувати систему менеджменту якості!

Разом заради розвитку!